Kancelaria Prawna Skarbiec

Inne usługi

Inne usługi

Kancelaria Prawna Skarbiec pomaga w tworzeniu korzystnych struktur do zarządzania majątkiem dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Dzięki współpracy z Profesjonalnym Wywiadem Gospodarczym "Skarbiec" możemy zaproponować naszym klientom także kompleksowe usługi z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa VIP, ochrony przez wyciekiem informacji poufnych oraz w zakresie pozyskiwania strategicznych informacji na temat rynku i konkurencji. Klientom, którzy korzystają z usług Kancelarii Prawnej Skarbiec, oferujemy również zagraniczne rachunki bankowe w renomowanych bankach zagranicznych oraz pomoc w zmianie rezydencji podatkowej na jedno z państw o korzystnym systemie podatkowym.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tworzymy "szyte na miarę" konstrukcje prawne, takie jak:

Korzystając z naszych autorskich rozwiązań Klienci osiągają takie cele jak:

Zobacz: Czym Kancelaria Prawna Skarbiec różni się od konkurencji?

Poszczególne państwa o korzystnym systemie podatkowym

Terytoria rekomendowane do zakładania spółek zajmujących się działalnością operacyjną (m. in. handel, inwestycje na rynkach kapitałowych, usługi):

Terytoria rekomendowane do zakładania spółek holdingowych:

Terytoria rekomendowane do zachowania poufności:

Terytoria rekomendowane do zarządzania prawami własności intelektualnej:

Kompletna lista państw o korzystnym systemie podatkowym

Rachunki bankowe

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012